Aerutamisürituste kalender 2017

Kuupäev Võistluse nimetus Koht Riik Distsipliin Korraldajad
Balti Karikavõistluste etapp Jägala slaalom SK Pirita
04.märts ÜKE katsed noored/täiskasvanud Viljandi, Vana-Võidu üke Viljandi Aerutamisklubi
15.apr Türi-Tori kiirlaskumine Pärnu jõgi maraton matkahunt.ee
22.apr Võhandu maraton 100km Võhandu jõgi maraton Ekstreempark
01.mai Balti MV Sen/Jun 6000m Jelgava LAT rada
06.mai Eesti KV I Tartu etapp 1500/2500/5000m Tartu rada SAK Tartu
06.mai Draakonaerutamine 200 m Tartu Draakon
12.mai 14.mai I.C.F. MKV I Montenor-O-Velho POR rada ICF
20.mai 21.mai Eesti KV II ja III Narva etapp 200m 5000m Narva rada Narva Viikingid
26.mai 28.mai I.C.F. MKV II Szeged HUN rada ICF
26.mai 28.mai Pieštany regatt, noored – U-23Pieštany regatt, noored – U-23Pieštany regatt, noored – U-23 Pieštany SK rada
26.mai 28.mai VM afterparty ja süstasõitu tutvustav perepäev Võru-Kubija järv maraton Ekstreempark
27.mai 200 m sprint eraldistardist Võru-Kubija järv rada Ekstreempark
28.mai Slaalomi karikas Võru-Kubija järv slaalom Ekstreempark
02.juuni 04.juuni I.C.F. MKV III Prague CZ rada ICF
03.juuni Eesti KV IV Viljandi etapp 200m Viljandi, Paala järv rada Viljandi Aerutamisklubi
22.juuni 25.juuni EUR MV juuniorid ja U-23 Belgrad SRB rada ECA
29.juuni 02.juuli Euroopa MV Ponte de Lima POR maraton ECA
01.juuli Draakonaerutamine 5000 m Pühajärve Draakon
01.juuli Põltsamaa V Jõemaraton Põltsamaa jõgi maraton freestart.ee
07.juuli Watergames, Pärnu paarissprint 150m Pärnu rada Pärnu Aerutamisklubi
07.juuli Draakonaerutamine paarissprint 150 m Pärnu Draakon
07.juuli 09.juuli BaltiMere Noorte Mängud (2001, 2002vk) Brest BLR rada
08.juuli Eesti KV V Pühajärve etapp ja Pühajärve regatt 5000m Pühajärve rada SAK Tartu
14.juuli 16.juuli EUR MV täiskasvanud Plovdiv BUL rada ECA
21.juuli Pärnumaa lahtised MV ühestel paatidel 5000m, õhtul Pärnu rada Pärnu Aerutamisklubi
21.juuli 22.juuli Eesti KV VI ja VII Pärnu etapp ja Pärnu linna MV 200m 1000m Pärnu rada Pärnu Aerutamisklubi
23.juuli 29.juuli Euroopa Noorte Olümpia Festival (2001-2002vk) Györ HUN rada ECA
27.juuli 30.juuli MM Juuniorid ja U-23 Pitesti ROM rada ICF
05.aug 06.aug Eesti MV täiskasvanud 200, 500,1000m Aidu rada Aidu SK
05.aug 06.aug Eesti MV noored 500m, 1000m (B kl ja noorem) Aidu rada Aidu SK
12.aug 13.aug Eesti MV juuniorid 200m,500m,1000m Tallinn, Harku rada Tallinn Põhjakotkas
12.aug Draakonaerutamine 200 m Tallinn, Harku Draakon
19.aug 20.aug Eesti KV VIII ja IX  Tallinna etapp ja Tallinna linna MV 500m 1000m Tallinn, Harku rada Tallinn Põhjakotkas
23.aug 27.aug MM täiskasvanud Racice CZ rada
? ? Aidu veematk 10 km, 20km Aidu matk Aidu spordiklubi
03.sept Eesti MV mereaerutamises maraton ?
07.sept 08.sept Tartu lahtised MV 500m noored, täiskasvanud, ühesed, kahesed Tartu, Emajõgi rada Tartu aerutamisklubid
07.sept 10.sept MM + Masters World Cup Pietermaritzburg LAV maraton
16.sept Eesti MV süstaslaalomis, Master of Koiva Valmiera LAT slaalom Ekstreempark
16.sept XXXV Emajõe Maraton juhend Tartu Emajõgi maraton SAK Tartu
23.sept Eesti MV pikkadel distantsidel 25km, täiskasvanud Võru-Tamula järv maraton Ekstreempark
30.sept Eesti KV X Pirita etapp 1000 3000 6000 9000m Tallinn, Pirita maraton Pirita Aerutamisklubi
30.sept Draakonaerutamine 200 m Tallinn, Pirita Draakon
06.okt 06.okt Balti MV pikkadel distantsidel Sen/Jun 8-16km Jelgava LAT maraton