Sõudeürituste kalender 2017

Kuupäev

11.01

Võistluse/ürituse nimetus

Sisesõudmisvõistlus “Tõmba Jüri”

Koht

Jüri

Riik

EST

28.01 Alfa 2017, SSS III etapp Tallinn EST
04.02 Euroopa MV sisesõudmises Pariis FRA
18.02 TEST – 3000m jooks Tartu EST
18.02 19.02 Treenerite seminar Tartu EST
26.02 Tartu suusamaraton Otepää EST
04.03 Eesti MV sisesõudmises / SSS IV etapp / ÜMV Narva EST
08.04 09.04 Croatian Open Zagreb CRO
22.04 23.04 Emajõe karikavõistlused Tartu EST
24.04 28.04 World Masters Games Lake Karapiro NZL
28.04 30.04 Koondiste katsevõistlused / normitäitmine Pärnu EST
30.04 Ülikoolide matš Tartu EST
05.05 07.05 MK I etapp Belgrade SRB
13.05 Eesti Karikavõistlused Pärnu EST
14.05 Erich-Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu EST
20.05 21.05 Euroopa noorte meistrivõistlused Krefeld GER
26.05 28.05 Euroopa meistrivõistlused Racice CZE
02.04 04.06 Suur Moskva regatt Moskva RUS
03.06 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn EST
04.06 Harku järve regatt Tallinn EST
16.06 18.06 MK II etapp Poznan POL
23.06 25.06 Merevaigust Aer Trakai LTU
01.07 Viljandi Paadimees Viljandi EST
07.07 09.07 MK III etapp Luzern SUI
07.07 09.07. X Baltic Sea Youth Games Brest BLR
14.07 15.07 Balti lahtised meistrivõistlused Trakai LTU
14.07 16.07 Euroopa ülikoolide meistrivõistlused Subotica SRB
20.07 23.07 U23 Maailmameistrivõistlused Plovdiv BUL
26.07 30.07 Wroclaw World Games – Indoor Rowing Comp. Wroclaw POL
29.07 30.07 Kalevi lahtised meistrivõistlused Pärnu EST
02.08 06.08 Noorte maailmameistrivõistlused Trakai LTU
05.08 06.08 Pärnu MV sõudmises Pärnu EST
12.08 13.08 Eesti noorte ja  U23 meistrivõistlused Pärnu EST
19.08 20.08 Eesti meistrivõistlused ja veteranide MV Pärnu EST
02.09 ? Kaheksapaatide kahesillaregatt ? Pärnu EST
03.09 Jüri Jansoni kahesilla jooks Pärnu EST
01.09 03.09 U23 Euroopa meistrivõistlused Kruszwiza POL
07.09 10.09 World Masters Regatta Bled SLO
16.09 XXXV Emajõe Maraton juhend Tartu EST
24.09 01.10 Maailmameistrivõistlused Sarasota USA
07.10 08.10 Baltic Cup (U18) Brest BLR
14.10 15.10 Väikeste paatide regatt Tartu EST
21.10   Kaheksapaatide sügisregatt Tartu EST
22.10   Sisesõude maraton
28.10 Armada Cup Bern SUI
04.11 Märt Lelle jooksukross Pärnu EST
11.11  12.11 Sõudeliidu Foorum (v 18-19.11.17) ? EST
25.11 EMV C2 6000m – SSS I etapp ? EST
30.11   Tänuõhtu ? EST
16.12 Pärnumaa lahtised MV sisesõudmises – SSS II etapp Pärnu EST