SÕUDEVÕISTLUSTE ja ÜRITUSTE KALENDER 2022 | |||
Kuu | Kpv | Võistluse / ürituse nimetus | Asukoht |
Jaanuar | 1-2 | – | |
8-9 | – | ||
15-16 | – | ||
22 | Alfa, 2021-2022 SSS III etapp | Tallinn | |
29-30 | – | ||
Veebruar | 5-6 | – | |
12 | Jooks 3000m | Pärnu | |
20 | Tartu maraton | Otepää | |
25-26 | World Rowing Indoor Championship | Virtuaalne | |
Märts | 5 | Eesti MV C2, 2021-2022 SSS IV etapp | Virtuaalne |
12-13 | – | ||
19-20 | – | ||
26-27 | – | ||
Aprill | 2-3 | Kohtunike seminar | Viljandi |
9-10 | Croatia Open | Zagreb | |
16-17 | – | ||
22 | 2020 ja 2021 aasta parimate autasustamine | Tartu | |
23-24 | Emajõe KV | Tartu | |
30 | Ülikoolide matš | Tartu | |
Mai | 1 | – | |
7-8 | – | ||
14-15 | – | ||
21-22 | U19 EM | Sabaudia | |
27-29 | MK-1 | Belgrad | |
Juuni | 4 | Eesti KV | Pärnu |
5 | Seileri mälestusvõistlus | Pärnu | |
11 | Eesti MV sprindis | Tallinn | |
12 | Harku järve regatt | Tallinn | |
17-19 | MK-2 | Poznan | |
24-26 | Merevaigust Aer | Trakai | |
Juuli | 30-02 | Universiaad | Chengdu |
2 | Viljandi paadimees | Viljandi | |
8-10 | MK-3 | Luzern | |
15-(16) | Balti MV | Viljandi | |
16-17 | Eesti MV+Vet MV | Viljandi | |
23-24 | – | ||
27-31 | U19+U23 MM | Varese | |
30-31 | Mihkel Leppiku KV | Pärnu | |
August | 6 | Kalevi MV | Pärnu |
7 | Pärnumaa MV | Pärnu | |
11-14 | EM | München | |
13-14 | U19-U23 Eesti MV | Viljandi | |
20-21 | – | ||
27-28 | – | ||
September | 3-4 | U23 EM | Hazewinkel |
3 | Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks | Pärnu | |
7-9 | European Universities Rowing Championship | Istanbul | |
7-11 | World Rowing Masters Regatta | Libourne / FRA | |
17-18 | Baltic Cup (U18) | Aarhus / DEN | |
18-25 | MM | Racice / CZE | |
Oktoober | 1-2 | Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
7-9 | World Rowing Coastal Championship | Saundersfoot / GBR | |
15-16 | World Rowing Beach Sprints Finals | Saundersfoot / GBR | |
15-16 | Väikeste paatide regatt | Tartu | |
27-30 | European Rowing Coastal Championships | San Sebastian / ESP | |
European Rowing Beach Sprint Finals | |||
November | 5 | Märt Lelle mälestuseks jooksukross | Pärnu |
12-13 | – | ||
19 | – | ||
26-27 | Eesti MV C2 6000m – 2022-2023 SSS I etapp | ? | |
Detsember | 3-4 | Treenerite seminar | ? |
10 | Tänuõhtu | ? | |
17 | Pärnumaa MV C2 – 2022-2023 SSS II etapp | Pärnu | |
24-25 | – |